Fudbaleri Vojvodine večeras od 19.00 časova dočekuju Crvenu zvezdu u Novom Sadu u okviru 29. kola Super lige Srbije.Foto: Butasport.rs
Saopštenje Firme vam prenosimo u celosti.
Poštovana braćo Firmaši, kao i celokupna Vojvodinaška javnosti,
Obraćamo vam se povodom predstojeće utakmice protiv FK Crvena zvezda, na kojoj ćemo našoj Vojvodini podršku pružiti sa zapadne tribine stadiona „Karađorđe“.
Naime, nakon obilaska stadiona od strane građevinske inspekcije, ustanovljeno je da severna tribina nije bezbedna za korišćenje.
Navijačka grupa Firma 1989 donela je odluku da će ovu utakmicu, kao i sve ostale domaće utakmice, bodriti Vojvodinu sa zapadne tribine, između ulaza broj 5 i broj 6.
Takođe vas obaveštavamo da je naša grupa kupila ceo kontingent karata koji se našao u prodaji za zapadnu tribinu i obezbedila da svaki navijač Vojvodine, koji želi da prisustvuje utakmici, može da preuzme karte uz prikazanu člansku ili sezonsku kartu, kao i uz prikazano obeležje Fudbalskog kluba Vojvodina.
Karte se mogu preuzeti u navijačkom šopu na zapadnoj tribini u četvrtak i petak u periodu od 12 č do 18 č, kao i u subotu od 14 č. Jedna osoba, uz prikazani lični dokument, može da preuzme najviše 4 karte.
Pozivamo sve naše članove, kao i sve navijače kojima je Vojvodina u srcu, da nam se pridruže na zapadnoj tribini i da svojom podrškom pomognemo našoj Vojvodini u borbi za Evropu.
FIRMA 1989
Izvor: BUTASPORT